пʼятниця, 31 липня 2015 р.

Добре діло опіки дітей з Донбасу


Як ми вже повдомляли у своїх матеріалах волонтерська група «Схід та Захід єдині» має не тільки волонтерсько-фронтовий напрямок роботи а благодійно-обєднавчий. Так ми неодноразово допомагали і передавали гуманітарну допомогу жителям та дітям прифронтового сходу України. Закрема в дитячі садочки міста Констянтинівка Донецької області. І от ще один напрямок нашої діяльності, ми приймаємо дітей з східного буремного воєнного регіону.
До нас на Тернопілля виїхали 23-є дітей і двоє супроводжуючих Олена Бровар директор Нижнєнського НВК (навчально виховний комплекс) «ДНЗ-ЗНЗ»№36 та Валентина Ходус, прибуття очікуєм у неділю 2 серпня 2015 року. Дітям що проживають в зоні проведення «АТО» звичайно що потрібна наша підримка щоби трохи розвіятись та відпочити, від тих кошмарів та страхів що влаштували поблизу їхнього дому недруги України. Заодно вони та їх вихователі зможуть переконатися який прекрасний край Тернопілля і які в нас хороші люди та гостинність. Принагідно вони ознайомляться з природою Західної України та її славним історичним минулим. Діти різного віку, є і старші і молодші.
 Прибудуть наші гості з населених пунктів прифронтової лінії розмежування військового протистояння, а саме з: Нижнього, Світличного та Лисичанська. Ми дякуємо за розуміння і підримку нас у цій благодійній справі, отцеві Івану Гуні української греко-католицької церкви та Леонідові Бицюрі заступникові голови Тернопільської облдержадміністрації. Діти проживатимуть і відпочиватимуть у таборі «Орлятко» Теребовлянського району Тернопільської області звідти звичайно і виїзджатимуть на цікаві екскурсії по краю замків та печер чарівному Тернопіллю. Ця справа перша ластівка нашого справжнього єднання Заходу та Сходу України, що планує здійснювати громадська організація «Схід та Захід єдині». Усю координаторську, адміністративну та фінансову сторону ми взяли на себе. Слава Україні ! Схід та Захід єдині !
Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині" із співпраці з засобами масової інформації.
31 липня 2015 рокуНемає коментарів:

Опублікувати коментар