вівторок, 14 липня 2015 р.

В державному архіві Тернопільської області відбулося засідання колегії
10 липня 2015 року відбулось розширене засідання колегії Державного архіву Тернопільської області за участю начальників архівних відділів райдержадміністрацій, Тернопільської міської ради. На колегії виступили: Федір Полянський, директор архіву, Оксана Савчин, заступник директора, Стефанія Коваль начальник відділу інформації та використання документів, Світлана Найчук, заступник директора, а також Оксана Гомотюк, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності ТНЕУ.
Учасники колегії розглянули питання: про виконання архівними установами Тернопільської області завдань плану розвитку архівної справи за перше півріччя 2015р.; про організацію роботи із зверненнями громадян у першому півріччі 2015р.; про організацію роботи із зверненнями та запитами народних депутатів; про роботу держархіву області щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації.
         Доповідачі на колегії відзначили про перевиконання плану розвитку архівної справи. Зокрема, щодо перевірки наявності та фізичного стану документів виконано на 66%, оправлення та підшивка документів виконано на 54%, а також виконано 2657 запитів соціально-правового характеру 132% плану, 119 запитів тематичного характеру 110% плану. У першому півріччі 2015 року працівниками держархіву області підготовлено 9 виставок (4 з них позапланові). Визначено шляхи подальшої реалізації напрямів розвитку архівної справи в Тернопільській області
   На завершення члени колегії держархіву області поспілкувались з учасником  «АТО» на сході України який перебуває у відпустці, тернополянином Володимиром Грициною. Він в архів Тернопільської області завітав до своїх давніх друзів. Володимир Грицина розповів про останні події на фронті російсько-української війни 2014-2015 років. Доречно буде згадати що його бабуся Діна Несторівна Грицина також є архівістом і пропрацювала в нашому архіві дуже багато років, зараз вона на пенсії. Спілкування з бійцем «АТО» було корисним і дружнім.


Ігор Крочак, головний спеціаліст державного архіву Тернопільської області.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар