четвер, 25 червня 2015 р.

Нагородження в Шумську волонтерів групи «Схід та Захід єдині»


                   
У середу 24 червня 2015 року у місті Шумську що на Тернопільщині відбулося нагородженя волонтерів з громадського формування  Шумщини «Каскад», що входить  до волонтерської групи громадської організації «Схід та Захід єдині», нагородою-відзнакою Української Православної Церкви Київського Патріархату, медаллю "За жертовність і любов до України".
Подія відбулася у приміщені Шумської райдержадміністрації. На початку дійства виступив голова Шумської РДА Юрій Головатюк. У своєму слові він відзначив вагому роль волонтерів Шумщини, які разом з іншими волонтерами групи «Схід та Захід єдині» з багатьох регіонів України за період російсько-української війни 2014-2015 років на Донбасі перетворили свою групу на одну з кращих у волонтерському русі України. Приєднуючись до висновків голови Шумської РДА принагідно зазначу що своєрідна тактика і методика групи, відправка «фурами» вантажів допомоги бійцям на фронт, та швидке і поетапне довезення ії до «передової», стала можлива завдяки вдалій координаторській діяльності Василя Конька, Володимира Каніщева, Едуарда Хатмулліна та допомозі усього українського загалу Шумщини, Тернопілля та інших регіонів України. Вага вантажів відправлених на фронт обчислюється не однією сотнею тонн (детальніше про кожен рейд читай у репортажах на сторінці  групи «Схід та Захід єдині» .facebook  та на інтернет-ресурсах всеукраїнських та Тернопільських ЗМІ ). Зрозуміло що така титанічна праця належним чином оцінена Українською Православною Церквою Київського Патріархату, при активній допомозі якої ця допомога і збирається. Багато членів групи уже нагороджено цією відзнакою церкви. У середу було св’ято для шумчан.Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор Української Православної Церкви Київського Патріархату, у благословенному слові за нелегку волонтерську працю зазначив: -- Весь народ любить і шанує цих людей, волонтерів. Церква також їх не забуває. Вони не тримаючи у руках зброю ведуть щоденну важку роботу, не рідко під кулями і обстрілами там на фронті. У важкій праці в тилу збирають допомогу для бійців, цим і наближають благословенну мить нашої перемоги…» і вручив т волонтерам групи нагороду-відзнаку церкви, медаль "За жертовність і любов до України". Нагороду у цей день на Шумщині отримали: Володимир Каніщев, Сергій Лукавий, Ігор Корянов, Валерій Нагиналюк, Юрій Яценюк, Сергій Петрук, Іван Антонюк, Володимир Стасишин, Юрій Ковальчук, Вадим Нестер, Віктор Швець, Андрій Бобровський, Віктор Грицаюк, Василь Шишковський, Віктор Поліщук, Едуард Максим’юк, Віктор Павленко, Вадим Гук. А також Благословенні грамоти отримали Олена Ходюк, Марія Тука, Віра Косік, з нагоди ювілею Галина Киричук та за жертовність Євгенія Кулина. Отець Миколай з храму Преображення Господнього УПЦ КП у місті Шумську вітаючи волонтерів згадав і їхні родини які допомагають громадським активістам у їх нелегкій та важкій праці, і це було так по християнськи зворушливо.
Координатор групи «Схід та Захід єдині» по Тернопіллю та західному регіону України Василь Конько вручив грамоти своїм шумським побратимам від бойових частин до яких він проривався із  зібраною допомогою. Урочисто і просто по фронтовому віддав їх адресатам, загальну, громадському формуванню Шумщини «Каскад» і особисту координатору і керівнику на Шумщині Володимиру Каніщеву. У виступі вітанні Василя Конька прозвучала висока оцінка роботи шумських волонтерів, а також він передав хлопцям і усім присутнім шумчанам фронтове вітання від бійців. А для музею групи у Шумську один з прапорів підписаних на фронті солдатами різних частин, у яких побувала за останній рейд група на «передовій».
Аматорські колективи і виконавці для усіх присутніх виконали ряд українських патріотичних і духовних пісень.
Ігор Крочак, військовий історик і волонтер (фото автора)
А усім тим хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити: громадська організація "СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ" . 47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул. Волинська 4

р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ "Укрінбанк"

Немає коментарів:

Опублікувати коментар