середа, 15 жовтня 2014 р.

Як витратити премію Леха Валенси?

Продовжується відкрите Всеукраїнське інтернет-голосування "На який напрямок слід витратити премію Леха Валенси розміром 100 000 доларів?"
Долучайтеся до голосування за посиланням:
http://demos.org.ua/decisions/question/7/

Інформація:

29 вересня, у Ґданську, представникам Майдану вручили премію Інституту Леха Валенси за розвиток демократії та проєвропейських зусиль українського народу. У складі делегації представників Майдану, які були присутні на церемонії вручення премії, — Київський міський голова Віталій Кличко, співачка Руслана, міністр культури Євген Нищук, радник президента Ольга Богомолець, журналістка і громадський діяч Тетяна Чорновол, міністр спорту Дмитро Булатов, колишній комендант Майдану і екс-секретар РНБО Андрій Парубій, лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок. Зараз гроші знаходяться в польському банку.
Під час зустрічі представники Майдану створили ініціативну групу з присутніх на заході організацій, і затвердили Наглядову Раду з учасників делегації, які отримали премію у Гданську. Координатором проекту виступає Maidan Press. Для цього кожного дня в Maidan Press буде проходити засідання ініціативної групи і використаний один ресурс для голосування. Ініціативна група: родини «Героїв Небесної Сотні», Люстраційний комітет Майдану, «Нічна Варта», Євромайдан PR, 4-та Козацька сотня, «Автодозор», «СпільноTV», Maidan Press.
Згідно рішення Ініціативної групи:
Представники родин «Героїв Небесної сотні» наголосили, що гроші на меморіал повинна надати держава, а саме КДМА. Тому можливо направити на пам'ять, це може бути музей Майдану, на проведення конкурсу ідей по створення меморіалу, а бо щось пов'язане з історією Майдану.
Загалом було вирішено прибрати питання про участі питання про використання грошей на забезпечення АТО. На забезпечення наразі йде багато грошей, як з Міністерства оборони, так й від волонтерів.
Термін на вирішення питання – до 31 жовтня.

Голосування поділяється на два етапи:
1 етап – голосування по напрямку до 16 жовтня
2 етап – голосування по організаціям, які працюють в конкретному напрямку до 30 жовтня

Просимо уважно переглянути інструкцію і опис питання.
Треба вибрати лише один варіант.

Чекаємо на Вашу участь и дякуємо за поширення інформації.
Якщо є пропозиції, пишіть нам на електронну адресу Maidan Press: maidanpresscenter@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар