неділя, 19 жовтня 2014 р.

«Народний фронт» підтримує кандидатуру Пекара у ВО122

Кандидата у мажоритарному окрузі №122 (м.Яворів Жовківський та Яворівський райони) Володимира Пекара  офіційно підтримала партія «Народний фронт» Арсенія Яценюка.
Володимир Пекар з 2009 року очолював районну організацію колишнього «Фронту змін». 2010 року обраний депутатом в Новояворівську міську раду від «Фронту змін», де до сьогодні очолює групу депутатів. На позачергових виборах до Верховної Ради України, Володимир Пекар пішов як самовисуванець.

«8 жовтня кандидат від «Народного фронту» по мажоритарному округу №122 зняв свою кандидатуру з виборчих перегонів. Тому «Народний фронт» вирішив підтримати іншого сильного кандидата - Володимира Пекара. Він давно працює у нашій команді, добре знає проблеми свого округу та чітко бачить шляхи їх вирішення. Такі розумні, принципові та  патріотичні українці як  Володимир, якісно підсилять команду Арсенія Яценюка», - повідомив керівник регіонального виборчого штабу «Народного фронту» у Львівській області Ігор Васюник.
В програмі кандидата в народні депутати по в.о. №122 Володимира Пекара: розвиток сільського господарства; залучення інвесторів в львівський регіон; ремонт доріг; запровадження обов’язкової страхової медицини та  встановлення рекомендованих цін на ліки; збільшення терміну перебування в Україні автомобілів з польськими  номерами.

Немає коментарів:

Дописати коментар