субота, 20 вересня 2014 р.

Ігри розуму в сучасному інформаційному просторі

Донецька громадська організація Центр Європейської Співпраці за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи розпочинає проект «Ігри розуму у сучасному інформаційному просторі». Проект стартує у вересні та триватиме протягом чотирьох місяців.
Головною метою проекту є консолідація молоді з різних регіонів України та освіта в сфері прав людини, ненасильницького вирішення конфліктів та критична оцінка сучасного інформаційного простору.

Ідея проекту виникла протягом останніх місяців, коли Україна опинилася на порозі інформаційної війни, що призвела до розпалювання національної ворожнечі серед пересічних українців і відкритого збройного протистояння.  Проект має на меті познайомити молодь з навичками критичного мислення та управління конфліктамипідвищити рівень правової освіти та покращити ставлення українського суспільствадо своїх співвітчизниківякі проживають у різних регіонах країниподолати стереотипи і забобонисприяти побудові сталого громадянськогосуспільства в Україні.
Основні цілі проекту:
1. Ознайомити 22-ох українських активістів молодіжних організацій з методами аналітичного і критичного мислення і навчити їхвикористовуватийого на практиціознайомлення учасників з правами людини і національними механізмами їх захисту.
2. Організувати ознайомчі поїздки/обміни між учасниками проекту.
3. Створити команду активістів, які будуть продовжувати здійснювати діяльність в своїх громадах і організаціяхпоширювати інформацію і застосовувати отримані знання на практиці.
4. Налагодження співпраці між активістами та організаціями з різних регіонів України за для тогощоб забезпечити рух України в сторонуправового суспільства.
Проект включатиме в себе декілька етапів – серед яких:
-        створення інформаційного ресурсу на якому учасники проекту зможуть розміщати та коментувати статті;
-        участь у тренінгу в м. Київ, 17-23 листопада 2014 р. на якому учасники отримають знання щодо навичок критичного мислення, ненасильницького вирішення конфліктів, прав людини, тощо;
-        навчальні візити учасників до міст інших регіонів України;
-        розробка та реалізація міні-проектів організаціями учасників на місцевому рівні.

До участі в проекті запрошуються активісти та лідери українських громадських молодіжних організацій та об’єднань віком від 18 до 35 років з усіх регіонів України.

Важливо! Учасники мають активно залучитися до заходів передбачених на протязі всього терміну реалізації проекту.

За усіма питаннями та для отримання детальної інформації просимо звертатися за електронною адресоюolgponamareva@gmail.com або тел. +38 066 623 41 86

Форма заявки додається.

Кінцевий термін подання заявки на участь в проекті 30.09.2014 р.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар