четвер, 4 вересня 2014 р.

Тернопільські депутати за надзвичайний стан

В Україні розпочалося масштабне вторгнення російських регулярних військових підрозділів на територію суверенної, незалежної держави. Мирні перемовини виявились безрезультативними й довели свою неспроможність і безперспективність. У час, коли провідні політики инших держав визнають факт російської агресії, найвище державне керівництво країни та Верховний головнокомандувач фактично продовжують мовчати.
Виходячи з вище наведеного, члени Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" вважають за необхідне негайно ухвалити рішення про введення воєнного стану в зоні проведення АТО – з метою загальної військової підготовки чоловіків та концентрації економіки на військових потребах.

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода" у Тернопільській обласній раді виступила з ініціятивою ухвалити звернення до  РНБО, Президента та Верховної ради України щодо негайного запровадження в зоні  проведення антитерористичної операції воєнного стану. Рішення було ухвалене опісля врахування усіх  правок до тесту звернення. "За" проголосувало 73 депутати.
У зверненні депутати закликають українську владу діяти рішучіше та негайно перейменувати нейтральну назву "антитерористична операція" на визвольну війну проти російських окупантів. Втрата часу може дорівнювати втраті незалежности.
Також  обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" звернулася до міського голови Тернополя Сергія Надала з проханням скликати позачергову сесію міської ради і винести на порядок денний звернення до вищого керівництва держави щодо введення воєнного стану у зоні проведення АТО.
На позачерговій сесії, яка відбулася 2 вересня, на розгляд депутатам було роздано проєкт рішення Тернопільської міської ради "Про звернення до Ради національної безпеки і оборони України, Президента України, Верховної Ради України щодо введення в зоні проведення антитерористичної операції воєнного стану", за яке проголосувало 38 депутатів.
Про ситуацію в зоні проведення АТО на сесіях Тернопільської обласної та міської рад розповіли депутат обласної ради Андрій Русенко, який  на кілька днів прибув з Донбасу, а також доброволець з батальйону "Донбас" Микола Озарук,  що вже завтра повертається  в зону воєнних дій. Вони закликали депутатів ухвалити дане звернення задля справедливості, адже на сході України йде справжня війна.Тернопыльськы

Немає коментарів:

Дописати коментар