вівторок, 15 вересня 2015 р.

Не нада, Надал !

Наче, щойно вівторок надворі, а в команди Сергія Віталійовича – субота. Збились з календаря. Воно і зрозуміло: критичні дні. Вибори. От і захопились хлопці. Заходилися коло генерального прибирання.
Напевно, щоб краще було видно на каламутній політичній вітрині напуцований лик мера, ту вітрину вирішили протерти трохи від розводів земельного дерибану, скандальної будівельної пилюки, трісок зі спиляних дерев у парках і брудних грошей з невідмитого бюджету.

Почали, ясна річ, з “Погляду”. Найняли “містера-мускула” з навиками хакера, зламали сайт і почистили його від усіх матеріалів, котрі висвітлювали, власне, підкилимну роботу нашого дорогого мера.
Тепер він у нас інформаційно білий і пухнастий і готовий знову бути мером. З першого туру виборів.
А чого б і ні? Гроші бюджетні треба економити. Їх же не так багато потрапляє до міської скарбниці. Та й те, що потраплало туди, – корова язиком злизувала. Інвестицій – кіт наплакав. В розвитку малого і середнього бізнесу пес не валявся. Нові робочі місця створювались про людське око і зникали так само геть з очей.
По рівню зарплат Тернопіль давно пасе задніх. Тобто люди працюють. Причім, як коні. А зарплати розраховані на мушок-дрозофіл. На фоні де-яких тернополян церковні миші скоро стануть вважатись олігархами.
Але Надалу то все десь. Головне намолоти виборцям побільше гречаної вовни, замилити очі рекламою і запудрити мізки вуличним радіо і кишеньковими ЗМІ.
Бо містяни для мера – то лише електорат в критичні дні виборів і стадо баранів ще на чотири роки.
Можна “почистити” невигідний сайт. Можна прибрати незгідних і заткнути рота опонентам.Багато чого можна, коли в тебе адмінресурс і засоби впливу.
Але..Це банальне свинство, Сергію Віталійовичу. Люди вас не для тої роботи, котру ви провели, обирали!
Любить він Тернопіль… Дідька лисого!
Це ми любимо Тернопіль. І не дозволимо “любити” нас!
Так що: не нада, Надал !
http://poglyad.te.ua/ternopilskyj-dajdzhest/u-sehriya-nadala-pochalysya-krytychni-dni/

Немає коментарів:

Опублікувати коментар