вівторок, 8 вересня 2015 р.

Старт чергового 11-го рейду групи «Схід та Захід єдині» в зону бойових дій

Пізно ввечері 7 вересня 2015 року з Тернопілля на Донбас в зону бойових дій стартував одинадцятий рейд волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині".
Координатори рейду: Західна Україна Василь Конько, Шумщина і північ Тернопільщини Володимир Каніщев, Донбас і зона "АТО" Едуард Хатмуллін. Інформаційний супровід Ігор Крочак. Вага вантажу близько 30 тонн. Вода мінеральна «Вишнівецька» 26 тонн, придбано та передано нам керівником ПАП «Добрий Самарянин» Володимиром Кравцем.Також у переліку вантажу є: маскувальні сітки
на бронетехніку що сплетені в Борщові, під час фестивалю “В Борщівському краї цвітуть вишиванки” (читай репортаж про фестиваль 2015 року) волонтерами Борщівщини під керівництвом Володимира Чугаєвського,  банерна тканина для благустрою бліндажів, тушковане м’ясо 1 тонна (відома на фронті шумська «Тушонка Козацька» виробництва групи «Схід та Захід єдині»), тонна картоплі, огірки свіжі (передані волонтеркою та  нашим другом Світланою Гоч)  і багато чого іншого. Згодом чекайте повідомленнь з передової. Роширений фоторепортаж з розвантаження буде після прибуття транспорту на нашу базу в зоні "АТО". Повідомляємо також що готується дванадцятий рейд що стартує незабаром, слідкуйте за нашими повідомленнями.

Для усіх тих хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити для перерахунку коштів: громадська організація "СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ" .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул Волинська 4
р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ "Укрінбанк".
Детальніше про рейди, і допомогу частинам читайте на нашій сторінці
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009348268812 і у інших українських ЗМІ.

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації "Схід та Захід єдині" із співпраці з засобами масової інформації (фото автора).


8 вересня 2015 року

Немає коментарів:

Опублікувати коментар