субота, 1 серпня 2015 р.

Італійські наркотики не пройшли

 У Львівській області працівники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків та прикордонної служби ліквідували канал контрабандного постачання наркотичних ліків із Італії до України. Про це повідомляє прес-служба МВС України.


«Нещодавно на пункті пропуску "Шегені-Медика" було зупинено автомобіль, зареєстрований в Італійській Республіці, в якому знаходилось двоє громадян України. Вони намагалися перевезти через державний кордон України понад 1 тисяч пігулок "Субутексу", що за своєю дією на психіку людини подібний до героїну. Заборонені ліки були замасковані під вівсяні пластівці», - повідомили в прес-службі.

Вони призначалися для розповсюдження на території України. У результаті вжитих заходів встановлено замовника контрабандних ліків. Загальна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад 600 тисяч гривень.

Затриманим громадянам повідомлено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним придбанням, зберіганням і перевезенням наркотичних засобів з метою збуту (ч. З ст. 307 КК України) та контрабандою наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (ч. З ст. 305 КК України).

Згідно з чинним законодавством правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років.

Немає коментарів:

Дописати коментар