вівторок, 11 серпня 2015 р.

Вісті прибуття чергового вантажу «Схід та Захід єдині» на Донбас. Розвантаження


Як ми уже повідомляли нашим читачам та прихильникам що транспорт «фура»  рейду  9-А з екіпажем у складі Віктора Ропія та Віктора Попіля який виїхав з Тернопілля,  під кінець дня 10-го серпня 2015 року прибув на нашу базу в зоні «АТО». Одразу відбулося розвантаження нашого транспорту вагою близько тридцяти тонн.
 
Координатор волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині" на Донбасі і в зоні "АТО", Едуард Хатмуллін, разом з активістами групи ближчими днями починають розвезення по передовим позиціям і опорним пунктам наших військ в зоні протистояння російско-української війни 2014-2015 років на Донбасі. Як повідомлялось у зведеннях прес-центру «АТО» за останні дні там було досить гаряче. Нагадаю що у рейді з нумерацією 9-А є такий перелік вантажу що прибув на Схід України: харчі (м'ясо тушковане 1500 банок і ін.), домашні закрутки, військове взуття тактичне, форма військова літня, маскувальні сітки, військове спорядження, вода мінеральна 24 тонни (доброчинність керівника ПАП «Добрий Самарянин» Володимира Кравця ), і багато чого іншого.

 
Згодом чекайте репортажів з маршів по передовій.
 Десятий великий «ювілейний» рейд зібраний напередодні Дня Незалежності стартує незабаром, слідкуйте за нашими повідомленнями. Зараз активно йде підготовка (координатори Василь Конько, Володимир Каніщев, Едуард Хатмуллін, інформаційний супровід Ігор Крочак), усі бажаючі можуть долучитись.
Для усіх тих хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити для перерахунку коштів: громадська організація "СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ" .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул. Волинська 4
р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ "Укрінбанк".
Детальніше про рейди, і допомогу частинам читайте на нашій сторінці  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009348268812 і у інших українських ЗМІ.

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації "Схід та Захід єдині" із співпраці з засобами масової інформації.
Фото Едуарда Хатмулліна

11 серпня 2015 року

Немає коментарів:

Опублікувати коментар