четвер, 1 жовтня 2015 р.

Вісті з передової від групи «Схід та Захід єдині». Піски, Опитне, «Шахта» під постійною опікою групиВ тижневих повідомленнях нашої інформаційної сторінки ми писали про відправку рейдів 16 та 17 групи «Схід та Захід єдині» в зону військового протистояння на сході України.
І от 30 вересня 2015 року координатор в зоні АТО і на Донбасі Едуард Хатмуллін, координатор по Західній Україні Василь Конько і активіст групи Володимир Авдєєв та інші члени групи, почали безпосередню роботу з розвезення вантажів цих рейдів. Наші постійні читачі вже знають що методика роботи групи це забезпечення військ на самих важчих ділянках на передовій військового протистояння. Не став винятком і перший день по роботі з вантажами рейдів 16 та 17. Так окрім забезпечення дитячих садочків Костянтинівки картоплею, борошном, мінеральною водою та іншими харчами був здійснений марш в Піски, Водяне, Опитне та на «Шахту» Путилівська біля населеного пункту Бутовка. Там де незважаючи на нібито «мирні домовленості» кожної ночі противник пробує здійснювати провокації з стрілецького озброєння, завжди можна побачити автомобілі нашої групи та наших волонтерів.
Як вітаються хлопці з нашими уславленими командирами волонтерських екіпажів Василем Конько, Едуардом Хатмулліним, Володимиром Авдєєвим я вже писав неодноразово це майже завжди незмінне:- Ух і «безбашенні» ви брати, ай молодці що приїхали. Слава Україні !..
А як не приїхати, на «передку» не завжди є те що потрібно, на відміну від другої і третьої лінії оборони (це недавно в ефірі телеканалу Еспресо TV   підтвердив один з представників міжнародних волонтерів з Канади),  от тому наші керівники Едуард Хатмуллін, Василь Конько та Володимир Каніщев зробили все можливе щоби не втратити темп збору та доставки волонтерської допомоги на передову.
Ну а 30 вересня бійцям окрім овочів (картопля, буряк, морква) передали ще військову форму (це по потребі у кого геть зносилася) і теплі спальні мішки, на дворі вже осінь.
На тому і стоїмо.
Про перебіг подальших вимаршів по фронтових  дорогах Донбасу наших екіпажів читайте згодом.

Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» (фото Едуарда Хатмулліна та Володимира Авдєєва).


1 жовтня 2015 року

Немає коментарів:

Опублікувати коментар