субота, 1 лютого 2014 р.

Азарова похитили гомосексуалы

"МВС опровергает факт того, что Азаров добровольно покинул Украину и отправился в Австрию.
По информации правоохранителей он был похищен гомосексуалами и насильно доставлен в ЕС. Пресс-служба МВС заявляет, что к похищению причастны лидеры майдана и автомайдана.
Депутат Колисниченко заявляет, что экс-премьера подвергают истязанием и он опасается, что может быть следующей жертвой похитителей.

По этому факту уже возбуждено уголовное дело."

Об этом сообщила известная правозащитница  Марина Говорухина в соцсети. Неизвестно, кто из украинских правозащитников будут отстаивать права Николая Яновича. Очередное Правление УГСПЛ намечено только на 8 февраля. МИД Украины, отказался комментировать этот прецендент, поскольку "они не получали инструкций из АП в отличие от инструкций освещения ситуации с Евромайданом". Эксперты практически единогласны, что поводом похищения стало выступления Н. Азарова на митинге Антимайдана.

4 коментарі:

 1. Коли так гарно у Відні
  І сонечко в апогеї,
  Пильнуй себе, старий бімбо,
  Бо прийдуть по тебе геї

  Усі іноземні агенти
  На службі у злого Держдепу
  І стануть, як віщував ти
  З огидою тойво в гепу

  Рутинно, позмінно, розпусно
  Без мила і презервативів
  І скажуть, стара капусто:
  "Ти звав, ми прийшли, Азірів"

  ВідповістиВидалити
 2. я так понімаю, шо непросто створено "український фронт". і даже нє нада тут шутіть. поскольку вже ніч і тімнота, то я под покровом ночі розкажу вам страшну тайну. тока ні нада ржать і обвінять мене ні в чом.
  Вопщім так. Міколу Азіровича тупо спиздили. ЙОго завернули в кавйор, обмотали скоччом і повізлі в аеропорт. по дорогі їх спинив ДАІшник і спитав, шо візьотє. Один тітушка почті пробрехався, шо вкрали нівєсту для австрійського БДСМщика, патому шо він давно мічьтав. Но в це время другий тітушка догадався громко бекнути. Міліціонєр поняв, що вони тупо всі укурені і їх відпустив, шоп їхали дальше.
  І тіпєр цей фронт в себе на стадіоні создався і сразу разработав сікрєтну опірацію по освобождєнію Міколи Янівіча. Вони вже в цю ніч мали виїзжати, но сталась така заминка - на Гепу не нашли подходящого броніжілєта - він даже в дєцкий проскальзував. То повели в ательє, шоп вшити.
  А пока, шоп не скучати, то вони на австрійськой мові пишуть собі на разних частях тєла на разних язиках, шо вони не хто небудь, а беркут.
  Ці надпісі, по їх мнєнію зназу устрашать мірові сили зла і допоможуть вернути МЯ. на родіну.
  А ви, єслі не против, оставте тоже свій варіант. бо нада шось дєлать

  ВідповістиВидалити
 3. разом з Азіровим зникли документи, імовірно список агентів гейської масонської ложі Віденського лісу. у зв'язку з тим треба перевірити, в кого з тих, хто в політиці пишеться жінками, під спідницю замасковано кілт.

  ВідповістиВидалити
 4. https://vk.com/doc234443886_265277922?hash=73e6e50830..
  Список членов экстреистских организаций Украины

  ВідповістиВидалити