Показ дописів із міткою нормадська четвірка. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою нормадська четвірка. Показати всі дописи

неділя, 4 жовтня 2015 р.

О выборах и опасном политическом головотяпстве

Предыдущая ссылка на текст на Радіо Свобода (Марія Томак – журналіст Центру громадянських свобод - ЦГС) даёт повод привлечь внимание к проблеме предстоящих выборов.
После парижской встречи четверки лидеров в обществе вспыхнула дискуссия о том, возможно ли проведение выборов на оккупированной части Донбасса.

Vitalii Chepynoga: Переговори "нормандської четвірки"

Новина про переговори "нормандської четвірки" у бажаній інтерпретації "всезрадників" мала б виглядати так:
Меркель і Олланд: Петре, ти привіз сала?
Порошенко: привіз-привіз
Меркель і Олланд: Слава Україні!
Путін: Героям слава! (суне руку для вітання)
Порошенко: (б’є Путіна по руці дерев’яною ложкою): куди ти сунеш свої ратиці, чмо йобане? Сядь отам у кутку і сиди...