вівторок, 14 вересня 2021 р.

Російсько-білоруські навчання «Захід 2021» завдяки приїзду Путіна можуть стати джерелом спалаху COVID-19

 


Хронологія подій згідно з повідомленнями ЗМІ:

13 вересня Путін і Шойгу проінспектували штаб спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2021».

14 вересня – Путін йде на самоізоляцію через часті випадки COVID-19 в близькому оточенні.

14 вересня – влада Білорусі визнала, що в країну прийшла четверта (!) хвиля коронавірусу.

Судячи зі всього, завдяки легковажності російського головнокомандувача «Захід-2021» має всі шанси стати першими військовими навчаннями з серйозними втратами особового складу.

понеділок, 13 вересня 2021 р.

«Полярна республіка» проти «Центральної федерації». Військові навчання як підготовка перед анексією Росією Білорусі


 

10 вересня в Росії та Білорусі стартували спільні стратегічні навчання "Запад-2021" ("Захід-2021").

Умовна "Полярна Республіка" нападатиме на іншу умовну державу "Центральну Федерацію", а та відбиватиметься і контратакуватиме. Міноборони Росії запевняє, що замисел навчань не передбачає конкретизації противника, але у "Полярній Республіці" цілком можна вгадати НАТО, а у "Центральній Федерації" – Росію. Хоча Білорусь і є учасницею навчань, але для неї окремої умовної назви не придумали. Після останніх переговорів Путіна з Лукашенком стало очевидним, що їй вготована роль суб’єкта «Центральної Федерації» і мова зовсім не про військові навчання.

Як російські вибори на Донбасі розсварили «іхтамнєтів»


Цікава картина вимальовується з виборами в держдуму РФ, які в черговий раз будуть визнані нелегітимними через нав’язливу ідею Кремля залучати до них виборців окупованого Донбасу.

Двоголовий паспорт в обмін на нелегітимний голос


Паспортизаціяабсолютно не новий інструмент, яким Росія закріплює свій вплив і контроль на окупованих територіях. Свого часу він був випробуваний в Південній Осетії і Абхазії. РФ використовувала нових громадян в цих регіонах як привід для введення військ і становлення сепаратистських адміністрацій. Офіційного визнання ці утворення, звичайно ж, так і не отримали, задовольняючись "статусом" квазідержав.

На окупованому Донбасі роздали, за різними оцінками, від 500 до 700 тисяч російських паспортів. Їх власники 17-19 вересня зможуть проголосувати на виборах до Держдуми РФ. Навіщо це потрібно Кремлю і чого чекати власникам "двоголових" паспортів після реінтеграції ОРДЛО.