четвер, 7 березня 2013 р.

Колісніченком займеться омбудсмен

Оргкомітет Громадянської Асамблеї України  звернувся до Уповноваженого  з прав людини Верховної Ради України Валерії Лутковської з  проханням "відкрити провадження справи з порушення прав і свобод людини і громадянина народним депутатом України п. Колесніченком щодо службовця аеропорту Юлії Пініжаніної, яке мало місце під час інциденту в аеропорту «Жуляни» 2 березня 2013 р.". Про ініціативи громадськості на захист Юлії Пініжаніної 

Звернення
За повідомленням засобів масової інформації, 2 березня поточного року в аеропорту «Жуляни» стався гучний інцидент за участі народного депутата України Колесніченка Вадима Васильовича. Дотримуючись порядку реєстрації пасажирів  у відповідності з нормою п. 5, Х Правил повітряних перевезень пасажирів і багажу, затверджених Міністерством інфраструктури України (наказ 30.11.2012 № 735), службовець аеропорту Юлія Пініжаніна аргументовано відмовила п. Колесніченку у реєстрації у зв’язку з відсутністю у нього паспорта громадянина України. Дане положення не передбачає реєстрацію пасажира на підставі будь-якого іншого документу, крім паспорту та зобов’язує перевізника у разі відсутності відповідним чином оформлених документів відстороняти особу від польоту (п. 6, Х Положення). Народний депутат України п. Колесніченко в грубій формі погрожував звільненням з роботи і кримінальним переслідуванням працівниці аеропорту, яка сумлінно виконує свої службові обов’язки.
     Ми як громадяни України вважаємо такі дії народного депутата України Колесніченка В. В. такими, що дискредитують звання народного депутата України, принижують людську гідність, дискримінують працівника в трудових правах і є посяганням на свободу особи. Подібні тенденції нехтування правами та свободами людини і громадянина посадовими особами високого рангу несуть у собі значну суспільну небезпеку.
      На підставі положень ст. 16 Закону України «Про уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» ми звертаємося до Вас із проханням відкрити провадження справи з порушення прав і свобод людини і громадянина народним депутатом України п. Колесніченком щодо службовця аеропорту Юлії Пініжаніної, яке мало місце під час інциденту в аеропорту «Жуляни» 2 березня 2013 р.

                                       Оргкомітет Громадянської Асамблеї України.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар