пʼятниця, 1 лютого 2013 р.

Хіт про “лісапед” написала тернополянка

Пісня про “Двоколісний “Гранд Черокі”, яка просто “порвала ” УАнет” належить перу жительки смт. Скала – Подільська (Борщівський район, Тернопільська область) Наталії Фаліон.
“Я написала її ще у 2000 році для свого фольклорного колективу “Бабине літо”. Вона стала  нашою візиткою, на корпоративах обовязково замовляють “Лісапед”. Але останнім часом її почали виконувати часто, а в інтернеті підписують, що пісня народна, – розповідає Наталя Іванівна виданню “Сегодня”. – Ось і чернігівські бабусі заспівали. Горда за те, що пісня так швидко “пішла в народ”.

Щодо участі у “Євробаченні”  - авторка не проти: “Ми б і Європу на вуха поставили!” – вважає вона.
Нагадуємо, що український інтернет просто вибухнув відео, на якому сім бабусь у звичайному рейсовому автобусі виконують вищезгадану пісню.  Ми мали змогу стати свідками того, як відразу після оприлюднення відео і на нашому порталі миттєво для його перегляду зявилося понад 200 читачів з усіх куточків України!
Протягом дня, звісно ж, його переглянула значна більша кількість люедй, а от в “Уанеті” – понад 15 тисяч людей.  Відео із запальними бабусями показували по всіх телеканалах у рамках програм новин.
“Лісапед мій, лісапед / Двоколісний «Гранд Черокі» / І дзвінок великий є / Шкіряне сідло широке / На багажник покладу / Два мішки із буряками /Я лечу через село /Лісапедом, наче танком”.

Немає коментарів:

Дописати коментар