вівторок, 14 лютого 2017 р.

«Увага! Небезпечний ЛІД!»


16 лютого 2017 року у столиці на Оболонській затоці рятувальні служби і громадськість проведуть
 Попереджувальну Акцію "Увага! Небезпечний ЛІД!"

Протягом останніх двох зимових місяців погода мінлива, то морози, то відлига. Як наслідок, річка Дніпро вільна від льоду. Тільки по затоках і на озерах стоїть лід. Місцями він в вимоїнах, крихкий, і тому небезпечний.
Багато рибалок люблять зимову риболовлю і чекають лід, як свято. Але не слід при цьому забувати Правила безпеки поведінки на замерзлий водоймі. Адже саме нестійкий лід, ігнорування Правил і стає причиною трагедії.


За відомостями рятувальників, хоч рік тільки почався, але вже встиг забрати з собою не одне людське життя на тонкому льоду зимових водойм.

Водолази повідомили, що такої кількості трагічних випадків, як в цьому році, давно не було. Люди гинуть на воді практично кожен день. Загальні цифри по Україні за зиму - понад 80 загиблих.

Друзі! Людське життя безцінне і не слід їм ризикувати через декілька штучок виловленої риби.

Рятувальники, рибоохорона, громадськість стурбовані непідготовленістю деяких любителів зимової риболовлі. І тому у профілактичних цілях буде проведена попереджувальна Акція "Увага! Небезпечний лід".

Учасники: Головне управління ДСНС України у м. Києві, аварійно-рятувальна водолазна служба "Київська служба порятунку", Агентство рибного господарства України, Служба екстреної медицини, Лінійний відділ в Річковому порту Київ ГУ МВС України, Асоціація рибалок України, ГО «Еко громада», за сприяння комітету з питань екології Громадської ради при КМДА​ та Координаційного комітету Громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях.

Під час Акції інспектори Київського рибоохоронного патруля розкажуть про складний зимовий період для риби. прояснять рибалкам, де дозволена, а де ні аматорська риболовля на столичній акваторії.
Рятувальники ДСНС України у м. Києві та аварійно-рятувальна водолазна служба "Київська служба порятунку" наочно покажуть, як необхідно рятувати людину яка провалилася під лід, як підручними засобами, так і за допомогою професійного обладнання.
Служба екстреної медицини продемонструє прийоми та дії з надання Першої медичної допомоги людині, що побувала в крижаній воді.
Представники громадських організацій роздадуть рибалкам на замерзлому Оболонському заливі Пам'ятки з Правилами безпечної поведінки на льоду.

Такі рейди, інструктаж, навчання з рибалками, допоможе багатьом згодом уникнути екстремальних ситуацій на завмерлому водоймі.

Місце збору учасників заходу: 16 лютого 2017 року 11-00, Оболонська Набережна, вул. Прирічна 5, Водолазна-рятувальна станція КМДА (біля церкви).

Акредитація: тел. (067) 140-01-24 Олександр

Немає коментарів:

Дописати коментар