понеділок, 29 лютого 2016 р.

Форум людей ВОЛІ вимагає відставки уряду

Форум людей ВОЛІ, участь в якому взяли понад 300 делегатів з різних куточків України, констатував поглиблення економічної та політичної кризи в Україні, визначив кроки по виходу з неї та задекларував готовність брати участь в дострокових парламентських виборах. Відповідні рішення зафіксовані в Резолюції форуму та  одноголосно підтримані учасниками заходу.

Серед головних та першочергових кроків волівців по виходу країни з кризи член Ради партії, правозахисник Олексій Бонюк окреслив наступні:
1. Відставка уряду Яценюка та створення технократичного уряду професіоналів без партійних квот;
2. Зміна виборчого законодавства. Зокрема, скасування прохідного бар’єру та запровадження відкритих партійних списків;
3. Заборона політичної реклами (телевізійної та на бігбордах);
4. Проведення позачергових парламентських виборів за новими правилами;
5. Ухвалення парламентом стратегії деолігархізації, яка має  передбачати перевірку законності приватизації підприємств в галузях металургії, хімії, нафтогазовій сфері, енергетиці;
6. Передача земель поза межами населених пунктів місцевим громадам;
7. Очищення влади на всіх рівнях шляхом поступової заміни старих кадрів молодими професіоналами на основі відкритих кадрових конкурсів;
8. Подальша підтримка армії та бійців АТО на Сході країни;
9. Підтримка місцевих громад в реформі децентралізації, створенні ОТГ;
10. Підтримка малого та середнього бізнесу;
11. Участь у дострокових парламентських виборах для отримання потужного представництва у парламенті та на місцевих рівнях.
Звертаючись до учасників форуму народний депутат, член Ради партії Юрій Дерев’янко відзначив: «Олігархічна корупційна система, яка проявляється на найвищому рівні, залишилась незмінною. Кругова порука між Яценюком, Президентом, Генпрокуратурою, правоохоронними та судовими органами гальмує всі процеси. Чи можемо ми зараз кардинально змінити все на найвищому рівні, маючи в парламенті маленьке представництво? Ні, не можемо. Але ми, маючи владу на місцях, можемо робити реформи там і міняти країну знизу.  Наша  головна стратегія зараз – це так звана концепція «малих реформ». Йдеться про «малі реформи», які ми здатні запровадити в селах, містах та містечках, де ми маємо владу. Всі наші сили і можливості мають бути сконцентровані на те, щоб зробити  успішними ці громади». Він також наголосив, що країна стоїться на порозі позачергових парламентських виборів і «малі реформи» мають стати візитною карткою партії «ВОЛЯ».
Тривалу частину Форуму член Ради партії, заступник голови Івано-Франківської облради Ольга Галабала присвятила аналізу діяльності партії за 2015 рік (з повним звітом можна ознайомитись тут).   Виступаючи перед присутніми, вона зазначила:  «Нам випала доля побачити все дно української політичної  системи  та цинізм, з яким відбувається політка навіть на обласному рівні. Ми бачимо, як інші політичні сили вдягають вишиванки, співають гімн, згадують героїв Небесної сотні, моляться, а потім цинічно обкрадають цей народ. Ми це бачимо на конкретних фактах та конкретних людях. Завдяки згуртованості нашої молодої команди ми змогли вистояти, отримавши колосальний досвід боротьби з системою», - розповіла Ольга Галабала.Довідково:
28 лютого 2016 р. участь у «ФОРУМІ ЛЮДЕЙ ВОЛІ 2016»   взяла 301 людина ВОЛІ.  Серед них:  118 депутатів обласних, міських, сільських та селищних рад, 8 сільських голів, 2 селищних голови, а також 4 міських голови.
Учасниками Форуму стали представники Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Київської, Рівненської, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської та Закарпатської областей, а також міста Києва.
Під час Форуму почесні відзнаки та нагороди отримали 190 людей ВОЛІ.
Головні нагороди – звання «Людина ВОЛІ 2016» отримали: Василь Курій, Ольга Тіщенко, Тетяна Пришляк, Тарас Елейко, Олег Рудницький, Олександр Почапський та Валерій Салюта.
Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Немає коментарів:

Дописати коментар