середа, 9 вересня 2015 р.

Солдатська каша з домішкою дьогтю

44 артилерійська бригада відзначила річницю створення. У 2012 році за наказом Януковича 11 артбригаду, яка дислокувалася у Тернополі, розформували.  Після Революції Гідності та з посчатком антитерористичної операції на клопотання громадськості тернопільську прописку отримала новостворена 44 артилерійська бригада, яка з листопада 2014 року почала виконувати бойові завдання у зоні АТО. Військова частина приймала участь у визволенні міст Слов’янська, Горлівки, Дебальцевого, Попасної та Вуглегірська. 

Під час урочистостей відкрили та освятили меморіальну Стеллу загиблим бійцям бригади . Після загальної молитви Всечесних отців відбулось покладання гірлянди слави та засвічених лампадок до Стелли. Після хвилини мовчання «Оркестр волі» виконав державний гімн України. А згодом — урочистий марш бійців 44-ої окремої артилерійської бригади. Парад був нечисельним, адже більше 90%відсотків особового складу зараз в АТО.
У клубі частини відбулось  вручення нагород за відмінне виконання службових обов’язків, Волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО подарували бригаді бус. На звершення гостей запросили оглянути бойову техніку, вітчизняну зброю та пригоститися солдатською кашею. Після огляду учасників дійства тішив музикою муніципальний оркестр «Оркестра волі» міста Тернопіль. На фото Тетяни Тарасенко ви можете побачити епізоди відзначення річниці. Без зайвих помпезностей, довгих промов і суєти. Скромно і достойно. Водночас настійливо рекомендуємо звернути увагу на наступне: у заході окрім бійців частини  брали участь священники, батьки військовослужбовців, волонтери, ветерани ЗСУ, представники громадських організацій, владних структур і просто небайдужі громадяни. Річницю створення бригади в місті проігнорувала лише міські депутати на чолі з Сергієм Надалом. А ось на офіційному сайті міськради є інформація про урочистості, загальні фото БЕЗ очільника міста і.. коментар про те, як міський голова "дбає" про бійців.


Немає коментарів:

Дописати коментар