пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Онлайн-курс "Потреби меншин у місцевому самоврядуванні

Мережа Меншин Східного Партнерства – це проект фінансований Європейською Комісією, який спрямовано на посилення спроможностей та співробітництва організацій та громад меншин в країнах східної Європи. Мережа охоплює національні, релігійні, лінгвістичні, етнічні меншини, корінні народи, та видимі меншини в цілому.

«Група з Прав Меншин Європа» у співпраці з Центром Соціальна Дія проводить конкурс на навчання на міжнародному онлайн-курсі, спрямованому на посилення захисту та інтеграції меншин для органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування. За роки роботи в країнах східного партнерства спостерігається необхідність посилити спроможність органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування задля покращення їх діяльності щодо захисту прав та врахування потреб меншин, та побудові плідної співпраці з ними. В тому числі, під час запровадження політики децентралізації, необхідно зважати і на питання прав меншин шляхом максимального їх залучення до процесів прийняття рішень та планування.
Цей онлайн-курс покращить знання учасників про права меншин, зокрема міжнародні стандарти їх захисту, навички щодо планування і побудови стратегій для інтеграції меншин, познайомить учасників з кращими практиками інших країн.
Загальна мета курсу: покращити знання та спроможність органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування в регіоні Східного Партнерства щодо залучення меншин до процесів стратегічного планування та місцевого управління.
Детальна програма курсу буде надана учасникам, які успішно пройдуть відбір.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 14-го вересня 12:00 заповнити анкету за посиланнямhttps://goo.gl/p5nGsd. Про результати конкурсу усі апліканти будуть повідомлені 15 вересня до 12:00.
З питаннями звертайтеся електронною поштою calls@noborders.org.ua

-- 
best regards,
Olexandra Sverdlova

No Borders Project
mob. tel.: (380) 63 2425878

Немає коментарів:

Дописати коментар