понеділок, 2 березня 2015 р.

Деякі подробиці кривавої зачистки Харківської ОДА

   
Світлина від Mike Lebed.Рівно рік тому, 1 березня 2014 року, проросійські сепаратисти та федералісти здійснили кривавий штурм зайнятої євромайданівцями Харківської облдержадміністрації. "Людям розбивали голови металевими крюками, дівчат били головами об стіну, били по спині і голові," - розповідає один з очевидців цих жахливих подій.

Мінімум один з активістів проросійської сепаратиської "червоної" неофашистської організації "Боротьба" – Олесандр Федорченко – в той день також бив беззбройних людей. У "коридорі ганьби", в т.ч. ногами...
Це видно на 44 секунді, 19 секунді 1 хвилини, 44 секунді 2 хвилини, 49 секунді 2 хвилини, 37 секунді 3 хвилини, 20 секунді 6 хвилини відео -https://www.youtube.com/watch?v=fpgCSxwiOAE Щоправда, інший активіст "Боротьби" (на фото і відео - з бородою і в чорній шапці) "у дружній формі" намагається його зупинити. Це видно на 56 секунді 2 хвилини, 35 секунді 3 хвилини відео. Проте це йому не дуже вдається.
Зазначені дії Олександра Федорченка можуть бути кваліфіковані за ст. 294 ("Масові заворушення"), ст. 121 ("Умисне тяжке тілесне ушкодження"), ст. 122 ("Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження"), ст. 123 ("Умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне у стані сильного душевного хвилювання"), ст. 125 ("Умисне легке тілесне ушкодження"), ст. 126 ("Побої і мордування"), ст. 296 ("Хуліганство") Кримінального кодексу України.
Взагалі, "Боротьба" - єдина організація, яка тоді офіційно взяла на себе відповідальність за криваве побоїще в Харківській ОДА 1 березня 2014 року. Повідомлення на офіційному сайті організації: "...ударная группа харьковской "Боротьбы"... взяли штурмом областную госадминистрацию... Правый Сектор был повержен и поставлен на колени в центре площади" (http://borotba.su/kommyunike_n6_obedineniya_borotba_i_czent…). Варто зазначити, що постраждалі євромайданівці були активістами досить різних організацій досить широкого спектру політичних поглядів. Пізніше під час прес-конференції лідер організаці "Боротьба" Сергій Киричук назвав кривавий штурм ОДА "звільненням" (http://www.mediaport.ua/borotba-za-yugo-vostok-kto-skolko-z…).
Пізніше, 7 квітня 2014 року, Олександр Федорченко у тій же Харківській ОДА разом з іншими членами "Боротьби" (Денис Зайцев, Іван Алфьоров, Денис Лєвін) стали самопроголошеними "депутатами", які проголосували за створення "суверенної Харківської народної республіки", проголосували за звернення до влади Російської Федерації, у якому попросили "забезпечити порядок" під час "референдуму" в Харківській області, а також проголосували за звернення до Віктора Януковича, у якому попросили його легітимізувати усе проголосоване ними. Лідер одеської "Боротьби" Олексій Албу, який зараз знаходиться в розшуку СБУ, на офіційному сайті "Боротьби" стверджує, що члени "Боротьби" розробляли "декларацію про незалежність ХНР” (http://borotba.su/aleksej_albu._drugaya_ukraina.html). Зазначені дії можуть бути кваліфіковані за ст. 110 ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України") Кримінального кодексу України.
Олександр Федорченко досі мешкає і зараз знаходиться в Харкові...
P.S. "Они первые начали кидаться," - так з окупованого військами Росії Сімферополя прокоментував кривавий штурм проросійських активістів Харківської ОДА "депутат" "ХНР" Денис Лєвін (http://bit.ly/1BumSeU).
No comments...

Немає коментарів:

Дописати коментар