пʼятниця, 14 листопада 2014 р.

Кобзона позбавлять звання почесного полтавчанина

ГУРТОМ І БАТЬКА ЛЕГШЕ БИТИ!
Або на що здатні полтавці, щоб позбавити Кобзона звання почесного громадянина Полтави?
16 листопада з 11-ої години і на протязі 5-8 годин полтавці матимуть змогу безкоштовно насолоджуватися творчістю музичних колективів Полтави. Патріотичні пісні у їх виконанні та просто душевна музика – гарний спосіб провести вихідний день. Тим більше, коли на дворі «золота осінь». Відбудеться дійство на площі перед Полтавською облдержадміністрацією. І кожен з тих, хто відвідає захід, стане його безпосереднім учасником. Оскільки це - не лише мистецько-розважальний захід. Метою його буде також збір підписів тих, хто підтримує позбавлення Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Полтави. 

Російському співакові це звання було присвоєно у 2002 році рішенням Полтавської міської влади. Наразі виникають серйозні сумніви з приводу того, чи заслуговує цей депутат Держдуми Росії бути почесним полтавцем.
Декілька фактів:
1. Урядами США та Ізраїлю Йосип Кобзон неодноразово підозрювався у причетності до організованої злочинності, через що йому було відмовлено у в’їзді до даних країн.
2. З початком подій Євромайдану 2014 року почав проявляти антиукраїнську позицію та закликав В.Януковича до розстрілу протестувальників у Києві.
3. Публічно образив гімн України, назвавши його «нацистським».
4. Є чинним депутатом Держдуми Росії від партії В.В.Путіна «Єдина Росія».
5. Підписав 11 березня 2014 року звернення російських діячів культури та мистецтва на підтримку політики В.В.Путіна щодо окупації українського Криму.
6. Після початку конфлікту на Сході виступив у Донецьку із концертом на підтримку терористичної організації сепаратистів.
7. Служба безпеки України включила Йосипа Кобзона до переліку осіб, яким заборонено в'їзд на територію України.
Варто відзначити, що за свою антиукраїнську діяльність Йосип Кобзон вже позбавлений звань почесного громадянина Дніпропетровська та Кобеляк.
Зокрема, ще у березні цього року Кобзон заявляв, що не хотів би носити звання почесного громадянина міста, якщо до влади у ньому прийдуть націоналісти і радикали».
Немає сумніву, що серед полтавців переважають саме ті, кого Кобзон вважає «націоналістами та радикалами». Схоже, що за його уявою всі ті, хто наразі більше не бачать у Росії «старшого брата» та не хочуть такої «любові», як росіяни нам пропонують на Сході та у Криму, - це хунта, бандерівці, американські запроданці та ін.
Чи гідна така людина носити звання почесного громадянина Полтави – з’ясовуватиметься у неділю. Запрошуються усі бажаючі: музичні колективи, небайдужі громадяни, депутати, громадські активісти. Всі ті, кому не байдуже, з чиїм ім’ям можуть пов’язувати Полтаву прийдешні і наступні покоління.
Захід аполітичний. Організатором його виступає Громадський Клуб Полтави – незареєстрована спільнота однодумців з різних партій та громадських об’єднань, єдиною метою яких є спільне вирішення різних суспільно-важливих питань. Долучитися до спільноти можете і Ви. Для цього не потрібна реєстрація, не потрібні «взноси». Потрібні лише Ви і Ваша громадянська позиція.
Приходьте 16 листопада і, як мінімум, зможете послухати музичні колективи Полтави, а при бажанні - зможете й долучитися до вирішення питань, які хвилюють громаду!
Вікторія Родічева
Громадський Клуб Полтави

1 коментар:

 1. Полтавська міськрада позбавила народного артиста СРСР Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Полтави.
  Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1013555-kobzona-pozbavili-zvannya-pochesnogo-gromadyanina-poltavi.html Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення ухвалили депутати міськради на 45-тій сесії у вівторок.

  Це питання на розгляд виніс депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Горик. Він наполіг, щоб попереднє рішення від 2002 року про присвоєння Кобзону звання почесного громадянина Полтави не скасовували, а проголосували саме за позбавлення звання за його позицію, спрямовану проти України.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКобзон заявив, що ненавидить Євромайдан

  До сесії активісти зібрали 460 підписів полтавчан за позбавлення Кобзона почесного звання. Як повідомила представник Громадського клубу Полтави Вікторія Родичева, ініціативу клубу зі збору підписів підтримали депутати як обласної, так і міської ради.

  «Ми проти Кобзона, оскільки урядами США та Ізраїлю Йосип Кобзон неодноразово підозрювався у причетності до організованої злочинності, через що йому було відмовлено у в'їзді на територію цих країн; з початком подій на Євромайдані він почав проявляти антиукраїнську позицію і закликав Януковича до розстрілу протестувальників у Києві; публічно образив Гімн України, назвавши його «нацистським»; є депутатом Держдуми Росії від партії В. Путіна «Єдина Росія»; підписав 11 березня 2014 року обіг російських діячів культури і мистецтва на підтримку політики В. Путіна окупації українського Криму; після початку конфлікту на сході виступив у Донецьку з концертом на підтримку терористичної організації сепаратистів; Служба безпеки України внесла Йосипа Кобзона до переліку осіб, яким заборонений в'їзд на територію України», - розповіла Родичева.

  Нагадаємо, проект рішення про позбавлення Кобзона звання «Почесний громадянин міста Полтави» уже подавали на розгляд сесії, але міський голова Олександр Мамай відхиляв його. Водночас вже цього року міська рада м. Кобеляки (Полтавська обл.) позбавив Кобзона звання почесного громадянина міста.

  Також повідомлялося, що Кобзона позбавили звання почесного громадянина Дніпропетровська.
  Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1013555-kobzona-pozbavili-zvannya-pochesnogo-gromadyanina-poltavi.html

  ВідповістиВидалити