четвер, 16 жовтня 2014 р.

О.Швець зняла свою кандидатуру

Кандидат в народні депутати від «Народного Фронту» Ольга Швець подала заяву в ЦВК на зняття своєї кандидатури з виборчих перегонів. Ольга балотувалася від 118 мажоритарного округу Львівщини. Своїм основним суперником вважала Богдана Дубневича. Про своє рішення Ольга Швець заявила сьогодні і закликала усіх, хто хотів віддати за неї свій голос, проголосувати за Данила Лубківського, заступника Міністра закордонних справ України, який іде самовисуванцем по 118 виборчому округу.


                                ЗВЕРНЕННЯ
                       до виборців виборчого округу №118
 Партія «Народний фронт» об’єднала справжніх професіоналів, головна мета яких – захистити Україну від зовнішньої агресії. У лавах партії досвідчені політики, науковці, бойові командири, ініціативна молодь. Разом  - це сильна команда для складних часів.
 Проте у складний для країни час ми мусимо об’єднати зусилля аби вивести країну з кризи та впевнено крокувати до Європи.
 Я, Швець Ольга, кандидат у народні депутати від "Народного фронту" у виборчому окрузі №118, знімаю свою кандидатуру з передвиборчих перегонів.
 Я закликаю  виборців 118-го  виборчого округу проголосувати за  досвідченого дипломата, заступника міністра закордонних справ  України Данила Лубківського.
 Саме його передвиборна програма найближча до моїх принципів та ідеалів. Я переконана, що ставши депутатом парламенту Данило Лубківський реалізує у законопроектах нашу європейську мрію і відстоюватиме  найшвидше входження України в структури  НАТО та Євросоюзу.
 Звертаюся до всіх кандидатів у 118-му виборчому окрузі подумати про майбутнє нашої  держави та згуртуватися навколо єдиного кандидата , який потрібен у Верховній Раді вже сьогодні . У тривожний для країни час потрібно об’єднуватися навколо спільної мети.
 Слава Україні !

Швець Ольга, кандидат у народні депутати від "Народного фронту" у виборчому окрузі 118

Немає коментарів:

Дописати коментар